Sıkça Sorulan Sorular

Yolda kaldığınızda veya aracınız arıza yaptığında panik yapmayın 7/24 Oto kurtarma hizmeti veren firmamız bir telefonunuz da bulunduğunuz bölgeden araç kurtarma işlemini gerçekleştirerek en yakın servis ya da istediğiniz her noktaya oto kurtarma işlemini gerçekleştirir. Sizde panik içerisinde kalmamak için 0546 642 18 18 numaralı telefonumuzu arayın oto kurtarma sıkıntısı çekmeden derdinize çözüm olalım.

Firmamız en yakın çekici hizmetini gece gündüz demeden sizleri zor durumda bırakmamak için devam ettirmektedir. Saat kaç olursa olsun bir telefon ile bulunduğunuz adrese oto çekicimizi göndermekteyiz. Sizi bulunduğunuz zor durumdan çekici hizmeti dakikalar içerisinde kurtarmakta ve aracınızı taşıma kaskolu şekilde servise çekmekteyiz. Bizi arayın ve Ankara Çekici imkanlarından sizde faydalanın.

Sizde bir gün aracınızla ilgili bir sorun yaşayabilir, zor durumda kalabilirsiniz ya da aracınız kilitli kalabilir. Böyle durumlarda ahtapot çekici hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Hiç tereddüt etmeden bizi arayınız aracınızı ve sizi zor durumdan ahtapot çekici yardımıyla kurtaralım. Sizde ahtapot kurtarıcı hizmetimizden yararlanmak için Bizimle iletişime geçin pişman olmayacaksınız!

Ankara'nın her yerinde 7/24 Yol Yardım, hizmeti veren firmamız sizlere yol yardım hizmetine dahil olarak lastik tamir, yakıt ikmali ve akü takviye hizmetlerini vermektedir. Ekibimizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren profesyonel olarak sorununuz çözülür yol yardım konusunda her türlü destek firmamız tarafından sağlanır.

Araç Çekici hizmeti veren firmamız deneyimli ekibi ve her saat hazır kadrosu ile birlikte araç çekme ve araç taşıma konusunda büyük deneyime ve Ankara'nın her yerinde geniş bir araç çekici trafiğine sahiptir.

Uzun yol seyahatlerinizde aracınızla kaza yapmış veya hiç beklemediğiniz bir anda aracınızı çamura saplanmış şekilde bulabilirsiniz. Bu gibi durumlarda araç kurtarma hizmetine ihtiyacınız doğar . Bu konularda çok tecrübeli olan firmamız aracınızı dakikalar içinde kurtarabilir. Araç kurtarma firmamıza dahili numarasından iletişime geçin gün ve saat farketmeksizin yardımınıza koşalım.

Fiyatlarımız Piyasadaki En Uygun Fiyattır. Ancak Fiyatlar konum'a göre değişiklik göstercektir. En uygun fiyat için iletişime geçmeyi unutmayınız.

Hotline
0544 325 06 14